Максим Сидоренко (Київ) – соліст Національного будинку органної та камерної музики України, Заслужений артист України, лауреат міжнародного конкурсу.

Закінчив Київську консерваторію за двома спеціальностями: фортепіано – у 1995 і орган – у 2001 році, аспірантуру Національної музичної академії України у 2005 році. Удосконалював свою виконавську майстерність в Університеті музики і виконавських мистецв у Відні, брав участь у мастер-классах відомих музикантів Європи і США.
Коло його інтересів – від барокової музики до прем'єрних виконань сучасних українських композиторів, від запису органної музики до фільмів до участі в неакадемічних этнопроектах.
Максим Сидоренко гастролює по Україні та за її межами, виступає з провідними виконавцями й колективами, диригентами, бере участь у числених міжнародних фестивалях: "Кyїv-Music-Fest", "Organum" (Суми), "Livadia-Fest" (Ялта), "Червона рута" (Чернівці), "Співочі тераси" (Харків), "Гоголь-Fest" та багатьох інших.
Гру музиканта відрізняє глибоке розуміння стилю виконуваної музики, майстерне використання тембрових ресурсів органа, масштабність прочитання. Артист веде активну концертну діяльність в Україні та за кордоном.