Юлія Ландау (Славутич, Київ) – органістка

Початкову музичну освіту Юлія Ландау отримала у м. Славутич, органну освіту здобула у Києві в школі мистецтв в органному класі заслуженої артистки України Ольги Дмитренко.
За час навчання брала участь в майстер-класах професорів: Моцартеума – Х.Метцгера (Зальцбург), Вищої школи музики – М.Віллінгера (Нюрнберг), Ж.Б. Моно (Париж). На професійне зростання органістки вплинуло знайомство з історичними органами Австрії, Німеччини, Чехії та Польщі під час запрошень для концертів та перебування в цих країнах.
Органістка веде активну концертну діяльність в органних залах України, просвітницьку роботу в рідному місті та благодійну діяльність у католицьких та лютеранських храмах України та за кордоном. У 2018 році завдяки її ініціативі та ентузіазму місто Славутич отримало новий орган, після чого органні та камерні концерти стали систематичними; вона є організатором, натхненником і керівником муніципального проекту "Центр органної музики" в Славутичі. У 2019 році брала участь у XX Варшавському фестивалі "Органи середмістя". У 2021 році рішенням міської ради міста Славутича Юлія Ландау отримала відзнаку від Міського голови міста "За особистий внесок у розвиток міста", в якій значилось: "Сприяння у становленні, розбудові та процвітанні міста Славутича, активна громадянська позиція та громадська діяльність, професіоналізм, підтримка традицій, сміливий рух вперед - це те, що робить Вас особливою, возвеличує та спонукає до дій на благо рідного міста".

У репертуарі органістки представлені твори від композиторів XVII століття до сучасних, як українських, так і зарубіжних. Особливе місце в репертуарі займає органна симфонія «Чорнобиль» Мікаела Тарівердієва, написана під враженням від подорожі в зону відчудження Чорнобильської АЕС після катастрофи, очним свідком якої була в дитинстві Юлія Ландау. Виконавській манері Юлії Ландау притаманне делікатне ставлення до авторського задуму, витонченість, ніжність та пристрасть.