Софія Мєзєнцева (Запоріжжя) – органістка Санктуарію Бога Отця Милосердного.
Народилась у 2002 році у Запоріжжі. З дитинства захоплювалась органом під час служб та мріяла стати органісткою. З 2007 року навчалась грі на фортепіано у Запорізькій дитячій музичній школі, з 2014 займалась також академічним співом. Грати на органі навчилася самостійно, у 2016 році стала органісткою у Санктуарії Бога Отця Милосердного, а з 2018 року розпочала грати також під час служб у парафії святої Фаустини Ковальської.
У 2018 році, коли у Санктуарії Роберт Щигєльскі заінсталював духовий орган, для Софії це стало поштовхом для подальшого розвитку. Як органістка, вона грала у Варшаві, Ченстохові, Седльцях та інших містах Польщі, а з 2019 року колеги-органісти допомагали під час онлайн-уроків отримувати консультації, підбирати репертуар, підказувати технічні особливості. Після закінчення школи Софія планує пов'язати своє життя із музикою, особливо органною.
У репертуарі Софії – духовні пісні та імпровізації, твори Й.С. Баха, Дж. Каччіні, Й. Пахельбеля, Г.Ф. Генделя, Я. Подбєльского, Дж. Каріссімі та ін.