Деркач Володимир Євгенович (Донецьк) – органний майстер, майстер по настрюванню та ремонту музичних інструментів Донецької державної академічної філармонії.

Володимир Деркач народився в сім’ї музикантів: мати працювала викладачем в музичній школі та з дитячими хоровими колективами, батько – заслужений артист України, працював проректором з наукової та навчальної роботи в Донецькій філії Харківського інституту мистецтв, пізніше – доцентом на кафедрі сольного співу консерваторії та як концертний співак в Донецькій обласній філармонії.
Володимир Деркач закінчив музичну школу педагогічної практики при Донецькому Державному музично-педагогічному інституті, вчився в Донецькому музичному училищі за фахом спеціальне фортепіано, потім закінчив Дніпропетровський інститут інженерів транспорту ім. М.І. Калініна за фахом інженер-механік.
З 1978 року працював у Донецькому Державному музично-педагогічному інституті майстром з ремонту та настроювання клавішних музичних інструментів. В якості органного майстра пройшов стажування в Республіканському будинку органної та камерної музики під керівництвом старшого органного майстра В.М. Закірова, настроював малий репетиційний орган “Rieger-Kloss”, брав участь у реставрації органа з пневматичною трактурою майстра Карела Тучека, що у нижньому приміщенні костьолу.
У серпні 1984 року був запрошений на роботу органним майстром у Донецьку філармонію, де працює до теперішнього часу. В Донецькій державній академічній філармонії виконує роботи майстра, начальника майстерні з ремонту та настроювання музичних інструментів та асистента клавішних виконавців. Співпрацює з органісткою, професором Донецької Державної музичної академії ім. С.С.Прокоф’єва Н.Ю. Чесноковою.
З 2007 року за проханням керівництва католицького костьолу у Донецьку обслуговує встановлений там орган. Періодично ремонтує, обслуговує та настроює органи в костьолах Бердянська, Миколаєва та Новоапостольської церкви у Запоріжжі., провів навчання та інструктаж про основні принципи припустимого ремонту і настроювання місцевими настроювачами.