Олена Мацелюх (Львів)  – солістка-органістка Львівського будинку органної та камерної музики

Солістка-органістка Львівського будинку органної та камерної музики, концертмейстер у Львівській філармонії з 2000 року. Закінчила Львівську державну музичну академію ім. М. Лисенка у класі проф. М. Крих-Угляр, магістратуру.
Поєднує сольну виконавську практику з ансамблевим концертуванням як виконавець на клавішних інструментах з багатьма симфонічними та камерними оркестрами на філармонічній сцені, зокрема у складі Академічного симфонічного оркестру філармонії та Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”, іншими колективами. Концертує також у львівському Домініканському соборі на одному із найстаріших діючих органів України. Учасниця багатьох міжнародних фестивалів.
Виступає з постійно оновлюваними концертами, серед її творчих партнерів – відомі вокалісти, диригенти та інструменталісти.
Лауреат гран-прі Міжнародного конкурсу в м. Добре Място (Польща, 2003, 2006).
Протягом двох останніх років відбулися органні речиталі Олени Мацелюх у більше як двох десятках міст України, Польщі, Франції, Швейцарії. У репертуарі органістки поруч із перлинами органної класики знайшла своє місце низка творів музичної літератури у транскрипції для органа. Співпраця органістки зі львівським композитором Богданом Котюком стала поштовхом для створення митцем нових творів у сучасній українській органній музиці. Олена Мацелюх була артистичним директором VI и VII міжнародних фестивалів органної музики «Діапазон» у Львівскому будинку органної та камерної музыки в 2016 и 2017 роках, також є продюсером та організатором міжнародних фестивалів органної музики у Рівному, Чернівцях — Musica viva Organum-2018 («Жива музика органа-2018»), літнього фестивалю у Львові — Pizzicato e Cantabile та інших.
Особливістю виконавської манери Олени Мацелюх урізноманітненість програм та щирість виконання, а особисті працелюбність та організованість сформували креативну мистецьку особистість.