Катерина Огаркова (Рівне-Владивосток) - органістка, солістка Хабаровської філармонії, викладач.

Закінчила Казанську державну консерваторію по класу фортепіано (1999), по класу органа і клавесина (2000) у професора заслуженого артиста республіки Татарстан, Народного артиста РФ Рубіна Абдулліна.
Стажувалася у Мішеля Шапюї (Франція) – почесного королівського органіста в Версалі, професора Петера Дике (Німеччина), Зигмунда Сатмарі (Німеччина), Лоренцо Гіельмі (Італія). Брала участь у Літній академії органістів в Гарлемі (Нідерланди), де проходила стажування у професора Людгера Ломанна (Німеччина).
З 1999 по 2015 роки – солістка Рівненської обласної філармонії. Працювала з відомими диригентами і
виконавцями України, Південної Кореї, Італії, Чехії, Німеччини, Росії та ін.
У 2007 році стала ініціатором проведення щомісячного циклу лекцій-концертів «П'ять століть короля інструментів», концертів «Вечірня музика Катерини Огаркової», «Органна академія для дітей», в яких брали участь відомі музиканти і співаки. Ці проекти мали успіх серед поціновувачів органної музики і захоплені відгуки. Катерина Огаркова - учасниця міжнародних фестивалів органної музики в Хмельницькому (2010), Вінниці (2009,2010), Сумах, (2011), Одесі, (2014 року), у м.Пулави (Польща, 2015), Конскій-Волі (Польща, 2016), Владивостоці (2016,2017) та ін.
У 2011 році успішно закінчила навчання в магістратурі Санкт-Петербурзького державного університету по класу органа (проф.А.А. Панова), по класу клавесина (Коломійцев А.В.) і по класу карильйона (проф. Й.В.Хаазен, директор фламандської королівської школи карильйоністів), а також захистила магістерську дисертацію за спеціальністю «Автентичне виконавство на клавішних інструментах: органі, клавесині і карильйоні» (науковий керівник- доктор мистецтвознавства А.П. Мілка) і отримала звання «магістр мистецтвознавства».
У 2012 році стала ініціатором та ідейним натхненником нового міжнародного фестивалю органної музики в м.Рівне «Органний собор-2012», в якому брала участь спільно з органістами України, Польщі, Росії та Латвії.
У 2015 році переїхала до Хабаровська, де до 2017 року працювала концертмейстером в Хабаровському крайовому музичному театрі. Є запрошеною солісткою Хабаровської філармонії. З 2017 року – викладач по класу органа і фортепіано в Далекосхідному державному інституті мистецтв (Владивосток).
Продовжує активну гастрольну деятельность. В репертуарі – твори від Ренесансу до сучасності.