Галина Вікторівна Булибенко (Київ) – профессор, керівник органного класу Національної музичної академії, Заслуженний діяч мистецтв України.

Галина Булибенко народилась у Харкові. Дитинство пройшло у Києві, де закінчила середню школу та дитячу музичну школу при Київській консерваторії. Вищу музичну освіту здобула у Київській консерваторії по класу фортепіано (доц. В.М. Сагайдачний). З 1970 року розпочала займатись у класі органа (проф. А.М.Котляревський). У 1973 році закінчила консерваторію по класу фортепіано і розпочала роботу в консерваторії. У 1974 році, закінчила клас органа і поступила в асистентуру-стажування, а у 1977 році закінчила її за фахом органного виконавства. У 1978 році розпочала педагогічну роботу, а через два роки – в органному класі консерваторії.
Як органний виконавець стажувалась у провідних органістів Європи: проф. В. Шетеліха та Е. Фон Камеке (Німеччина), проф. М.Шлехта (Чехія), проф. Ф.Клінди (Словаччина) та інших, відвідувала майстер-класи Л.Кремера (Австрія). Галина Булибенко є лауреатом І-го національного конкурсу органістів (1982). В репертуарі особливе місце займають твори українських композиторів, багатьом з цих творів вона дала шлях в життя, будучи їх першим виконавцем. Багато записує до фондів українського радіо, випустила платівку творів П. Ебена (фірма „Мелодія”). Має друковані музикознавчі роботи. За великий внесок в розвиток музичної культури їй присвоєно почесне звання Заслуженого діяча мистецтв України (1995).
Нині професор Г. В. Булибенко продовжує педагогічну діяльність у Національній музичній академії, очолює клас органа. Її випускники — відомі українські органісти, солісти філармоній та будинків органної і камерної музики, педагоги та музичні діячі.
Гру Г.В. Булибенко, як виконавиці, відрізняє академічна ариткуляція, беззаперечне нюансувння, глибоке розуміння традицій музичної єпохи, до якої належить викнуваний твір; вона володіє багатим арсеналом артистичних засобів, які дозволяють розкрити безмежні виконавські можливості.