Валерій Валентинович Коростельов (Київ) – органіст, професор Національної музичної акакдемії.

Валерій Коростельов закінчив Львівську консерваторію у 1972 році (за спеціальністю фортепіано, клас С.А. Дайча), Київську консерваторію у 1978 році (за спеціальністю орган, клас А.М. Котляревського), аспірантуру Ленінградської консерваторії у 1983 році.
Викладав на кафедрі спеціального фортепіано Львівської та Донецької консерваторій. З 1997 року працює у Національній музичній академії України, професор, заступник декана, член Ради фортепіанного факультету. У 1984-1986 роках вів викладацьку роботу в Республіці Куба.
З 1979 року веде активну концертну діяльність, як органіст, брав участь у декількох фестивалях органної музики. Співпрацює з провідними солістами та творчими колективами України. В репертуарі — твори старовинних майстрів XVI-XVII ст., Й.С. Баха, композиторів XIX-XX ст. Пропагує твори українських авторів, зокрема композиторів-львів’ян.
У 1997-2007 роках очолював Асоціацію органістів і органних майстрів Української музичної спілки.
Валерія Коростельова називають «гросмейстером» органного виконавства. Він любить грати складні твори, включати які в свій епертуар візметься не кожний органіст. Cкладністю творів та вивіреним виконанням органіст ніколи не спрощує і не поступається своїм традиційним засадам — обґрунтованості кожного штриха, продуманості, артистичності і глибокої емоційності. За зовнішньою слуховою простотою у Коростельова прихована віртуозність і точна мануальна техніка, в його грі багато розрахунку, тому що деталі відпрацовані до найменших нюансів, а ці нюанси органіст вміє донести до слухача, не змазавши громіздким механізмом органа, привносячи в них теплоту і емоційність.
Останнім часом відійшв від активної концертної діяльності, але зберігає пристойну музичну форму, постійно музикує вдома, іноді в колі друзів.