Ольга Вадимівна Дмитренко (Київ) – органістка, викладач класу органа, Заслужена артистка України.

Концертну діяльність Ольга Дмитренко розпочала з 10 років під час навчання у середній спеціальній музичній школі iм. М.В.Лисенка по класу фортепіано, яку закінчила у 1972 poцi. У 1976 р. закінчила Київську державну консерваторію ім. П.І.Чайковського, поступила в асистентуру-стажування по класу органа проф. А.Котляревського в тому ж навчальному закладі. Через два роки успішно склала випускний екзамен, а ще через рік отримала Почесний диплом I ступеня на конкурсі органістів «Празька весна-79» і стала першою серед українських органістів дипломантом міжнародного органного конкурсу.
Після закінчення асистентури була призначена на посаду головного органіста щойно створеного Республіканського будинку органної та камерної музики (1981). За час роботи солісткою брала участь у численних міжнародних органних фестивалях в Україні, Росії, Литві, Латвії, Вірменїї, Польщі, Німеччині, Італії; першою презентувала твори украінських композиторів Л. Дичко, В. Зубицького, М. Шуха, Б. Льонка, Г. Саська, В. Гончаренка, Н. Самохваловоі, I. Щербакова, В. Губи, Л. та Ж. Колодубів.
У 1994 р., як піаністка отримала Grand Prix фестивалю „Reqjna Volodimir Horouvitz in Memoriam”.
За ініціативи О. Дмитренко у 2002. р. відбулось відкриття у кафедральному римсько-католицькому храмі св. Олександра великого концертного органа. Вона була натхненником та організатором встановлення цього великого і досконалого інструмента.
О. Дмитренко — енергійний та талановитий організатор. За її ініціативою відбуваються цикли вечорів духовної музики, розробляються творчі частини різноманітних фестивалів, вона постійно проводить музичні концерти для дітей та юнацтва, бере активну участь у роботі Музичної спілки України та Асоціації органістів України. В школі мистецтв №5 м.Києва вона веде клас органа, в якому отримали органу піготовку органісти достатньо високого рівня.