Куц Едвард (Львів) – органіст, диригент, кантор, викладач музики і літургійної музики, органний майстер і експерт у галузі акустчних і клавішних музичних інструментів.


Народився у 1965 році. Музичну освіту розпочав навчанням гри на акордеоні в музичній школі, у 1984 році закінчив музичне училище по спеціальності хорового диригування, у 1992 році – Львівську консерваторію по класу хорового диригування. З 1982 року – органіст і кантор у Львові, Мостиськах, Винниках, Куровичах, Глинній Наварії. П'ятирічну літургійну практику проходив у Львівській катедрі під керівництвом Броніслава Пацана. Практику настроювання фортепіано здобував у Анжея Тарасика. З 1982 року ремонтував, доглядав і настроював органи у Львівському кафедральному соборі, костьолі св. Антонія, костьолі Марії Магдалини, в костьолах Львівської області: Добромилі, Стрию, Мостиськах, Золочеві, Львівському оперному театрі.
З 1989 року – незмінний художній керівник і диригент хору "Ехо" Товариства польської культури. З 1989 року – настроювач музичних інструментів Львівської консерваторії. В 1994 році працював вчителем музики у школі №24 (з польською мовою викладання). З 2004 р. – викладач літургійної музики в Національній музичній академії, 2007 року – викладач хорових дисциплін у музичному коледжі ім. С. Людкевича.
Удостоєний звання "Заслужений для культури Польщі", за концертну діяльність отримав "Золотий хрест заслуги". Брав участь у міжнародних хорових конкурсах і фестивалях та у Всесвітніх фестивалях хорової музики у м. Кошалін (Польща). З 2009 року – постановник і диригент шести кантатно-ораторійних форм сучасних композиторів. З 2010 веде вокальні ансамблі у школі №10. Пише музику, аранжування вокальної, органної, хорової музики. З 2014 – диригент хору дитячої студії музичного училища. З 2005 року – викладач Архідієцезіального інституту сакральної музики в Перемишлі.