Олена Болюх, (Київ) – солістка-органістка і викладач-концертмейстер музичної школи.

2008 року закінчила Київську середню спеціалізовану музичну школу-інтернат ім. М. В. Лисенка. З 2008 року - студентка Національної музичної академії ім. П. Чайковського. У 2013 закінчила магістратуру НМАУ ім. П.Чайковського по класу органа у проф. Г.В.Булибенко. Також навчалась у Ірини Стародуб (фортепіано), Світлани Шабалтіної, Ольги Шадріної-Личак (клавесин).
Брала участь в авторському проекті заслуженої артистки України Ганни Середенко «Митці за духовне відродження України» (2010); у фестивалі-форумі польсько-української органної музики 2012 року (Святиня Летичівської Богородиці); в VI Бахівській Асамблеї(Дніпро, 2016). Стажувалася на майстер-класах Я.Врублевского, В.Беднарского, Р.Перуцького (Польща), Г. Герінга, В.Церера (Німеччина).
Олена Болюх є лауреаткою V Міжнародного конкурсу органістів ім. В.Кікти (2012). Веде активну концертну діяльність як солістка-органістка, співпрацює з відомими музикантами, композитами і диригентами, з камерними та вокальними ансамблями, у тому числі дитячими колективами. Як акомпаніатор грає з Національним заслуженим симфонічним оркестром України, Симфонічним оркестром Національної музичної академії України, з ансамблем «Київські солісти».
У репертуарі - твори від старих майстрів ХVI-XVII ст. до романтизму та сучасності. Особливою полупярністю користуються шоу-програми з лазерними ефектами та демонстрацією зоряного неба, які відбуваються у Київському планетарії.