Наталія Молдован – органістка, солістка Хмельницької областної філармонії, Заслужена артистка України


Після закінчення музичної школи в Старокостянтинові Хмельницької області продовжила навчання у Хмельницькому музичному училищі на фортепіанному та теоретичному відділенні. В 1976 році вступила до Київської консерваторії на фортепіанний факультет, клас проф. В.М.Воробйова, тут же розпочала відвідувати заняття по спеціальності органа у А.М. Котляревського. Сімейні обставини змусили переїхати до Харкова, де вона отримала вищу освіту в Харківському інституті мистецтв по класу фортепіано.
В 1993 році поступила в Київську консерваторію, яку закінчила на відмінно по класу органа у проф. Г.В. Булибенко. З 2000 по 2004 рік закінчила там само аспірантуру.
З 1991 року стала солісткою-органісткою Хмельницької філармонії, в якій був встановлений новий орган. Відвідувала майстер-класи у професора Ф.Клінди (Словаччина) та професора Й.Труммера (Австрія).
Викладає органний факультатив у музічному училищі міста Хмельницького, веде гастрольну діяльність в Україні та за кордоном. Виконавській манері Наалії Молдован притаманні досконалість форми та трактувння, емоційність та віртуозність.
ф