Вікторія Гамазова закінчила Національну музичну академію України ім. П.Чайковського в Києві по класу органа у проф. Г.В. Булибенко, потім магістратуру Санкт-Петербурзького державного університету за фахом «Історичне виконавство на клавішних інструментах» по класу проф. Д.Ф. Зарецького, старший викладач А.В. Коломійцев.
Підвищувала свій професійний рівень на майстер-класах професорів: Римської консерваторії Луїджі Челегіна (Італія), Вищої академії мистецтв «Моцартеум» Херіберта Метцгера, Йоганна Труммера (Австрія), Крістофера Стембріджа (Англія), Берта Вісгерхофа (Нідерланди), Хольгера Герінга, Франца Данкзагмюллера (Німеччина).
З 2003 по 2015 працювала солісткою-органісткою в Дніпропетровському будинку органної та камерної музики.
Брала участь в міжнародних фестивалях в містах Сандомир і Тарнобжег (Польща, 2006), вперше в Україні виконала повністю органну месу І.С. Баха (цикл з двох концертів, 2010), здійснила записи трьох компакт-дисків, в квітні 2016 стала дипломанткою Міжнародного фестивалю «Орган збирає друзів» в м. Челябінськ, є автором творчого проекту "Музичні одкровення".
З 2015 проживає в Москві, веде активну концертну діяльність в Росії та за кордоном, відзначена численними доброзичливими відгуками в пресі.