Ольга Чундак (Ужгород) – викладач фортепіано і органа, артистка Закарпатської обласної філармонії


З 7-ми років почала займатись фортепіано в дитячій школі мистецтв (викладач Г.Л. Добрушкін), а з 10-ти років – органом в музичній школі №1 ім. П.І.Чайковського під керівництвом Заслуженої артистки України Наталії Висіч. У 2004 році вступила до Ужгородського Державного музичного училища ім. Д.Е.Задора, яке закінчила з червоним дипломом в 2008 році по класу фортепіано (викладач Т.Ю. Журкі) і органа (викладач Н.Д. Висіч). У 2008-2013 роках продовжила навчання в Ужгородській філії Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокоф'єва по фортепіано, (викладачі: фортепіано – Заслужений діяч культури Т.Ю. Теличко і органа – Н.Д. Висіч).
Брала участь в майстер-класах Кшиштофа Латали (Польща), Леона Бербена (Нідерланди - Німеччина), Галини Булибенко (Україна), online-класах музичного директора Вестмінстерської церкви Павла Стеценка (м. Вашингтон), органіста Нотр-Дам де Парі Тійса Сандмана (Франція-Нідерланди), Вольфганга Церера (Гамбург, 2016), Володимира Хомякова (Росія, 2017) і Т. Гланца (Німеччина, 2017), Аврори Бааль (2017), Йоганна Труммера (2018).
Двічі лауреат конкурсу «Срібний дзвін» (Ужгород), як лауреат була відзначена поїздкою на фестиваль в Дармштадт (Німеччина), отримала диплом кращого концертмейстера на Міжнародному конкурсі ім. Л. Бетховена (Харків, 2010). Учасниця IV Міжнародного конкурсу органістів імені А.Ф. Гедіке (Москва, 2016), Х Міжнародного конкурсу органістів імені М. Таривердієва (Москва, 2017).
З 2001 року постійно бере участь у фестивалях «Сузір'я Закарпаття» (Ужгород), учасниця XII Міжнародного музичного фестивалю «Київ-музик-фест» у Національному будинку органної та камерної музики, учасниця VI-X Міжнародних молодіжних фестивалів органної музики ім. Наталії Висіч (Ужгород, 2014-2018). Як органістка, неодноразово виступала на сцені Закарпатської обласної філармонії з місцевими камерними, духовими, симфонічними оркестрами, давала як сольні, так і з хором Ужгородського державного музичного училища ім. Д.Е. Задора концерти в храмах Ужгорода, Мукачево, Берегово (усі - Закарпатська область).
У травні 2013 року виступала на авторському концерті української композиторки Лесі Дичко з твором «Карпатські фрески». Брала участь в концерті «Музика Великого Посту» (2015). Із органними сольними концертами виступала у концертних залах філармоній та будинків органної та камерної музики України (Дніпропетровськ, 2015; Львів, 2017-2019; Одеса, 2016; Ужгород - в рамках Міжнародних фестивалів «Музика без кордонів»; Біла Церква, 2017; Маріуполь, 2019 та інших).
Як член журі неодноразово брала участь у конкурсах «Галицькі самоцвіти» (Львів), «Олімпіада «Голос Країни» (Київ), «Віртуозні самоцвіти» (Львів та Хмельницький).
Постійна учасниця органних концертів «Музика вихідного дня» і проекту «Філармонія туристична» в Закарпатській обласній філармонії. Бере активну участь в концертному та конкурсному житті рідних школи мистецтв, музичного коледжу ім. Д.Е. Задора та філармонії. На даний час працює педагогом-концертмейстером та педагогом по класу органа в Ужгородській дитячій школі мистецтв та Ужгородському державному музичному коледжі ім. Д. Е. Задора, є артисткою Закарпатської обласної філармонії.