Марія Дубік (м.Кам’янець-Подільський) – органістка кафедрального костьолу свв. апостолів Петра і Павла, композитор.

Початкову музичну освіту розпочала у рідному місті. З 10-ти років супроводжувала служби в приходах сіл Зіньківці, Оринін, Колибаївка, Жванець та інших. Першим вчителем літургічної музики був отець Лаврентій Жезіцкий OSPPE. Пізніше навчалася органної та регентської майстерності у місцевого органіста кафедрального костелу свв. апостолів Петра і Павла – Станіслава Нагорняка.
У 2014 році закінчила теоретичний (клас викл. Лачко Т.Ю.) і фортепіанний (клас викл. Толстікової О.А.) відділи Хмельницького музичного училища імені Владислава Заремби. В той же час брала уроки у органістки, солістки Хмельницької обласної філармонії заслуженої артистки України Наталії Молдован.
У 2015 році видала збірку фортепіанних та органних творів «Альбом №1», до якої увійшли музично-філософські образи, створені під впливом символізму, імпресіонізму та постмодернізму.
Навчалася в класі фортепіано у доцента Ж.Ю. Карташової. У 2018 році здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Музичне мистецтво» у Кам’янець-Подільському Національному університеті імені Івана Огієнка, виконавши працю на тему: «Тенденції розвитку композиторських технік у фортепіанній музиці українських композиторів II пол. ХХ ст. – початку ХХІ ст.» (науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент А.М. Боршуляк). 

Брала приватні уроки та проходила майстер-класи органної та регентської майстерності у Б. Біллетера (Швейцарія), П. Бембенека (Польща), Г. Ковальського (Польща).
Веде активну концертну діяльність на території України та її межами, учасниця міжнародних проектів та фестивалів. Виступала із сольними концертами в храмах та концертних залах у Варшаві, Отмухові, Івано-Франківську, Кам'янець-Подільському, Хмельницькому та інших містах. У репертуарі органістки представлені авторські твори та музика від XVI ст. до сучасних українських та зарубіжних композиторів. Особливу увагу органістка приділяє творам епохи бароко, ХХ – ХХІ ст. та супроводженню католицьких літургій.
Марія Дубік є організатором проекту «30 хвилин з органною музикою» в католицькому храмі Кам’янець-Подільського (більше інформації – facebook.30minutesorganmusic). Вона є авторкою багатьох фортепіанних, органних, хорових творів та перекладень для органа. Займається культурологічною та просвітницькою діяльністю, є авторкою циклу музично-просвітницьких лекцій «Музика ХХ ст.», «Таємниці короля» (про розвиток органного мистецтва).