Жук-Сєдова Тетяна – органістка, солістка Національної філармонії України

Тетяну Сєдову органне мистецтво зацікавило під час навчання в Київській середній спеціальній школі ім.М. Лисенка. Познайомившись з органом в рамках факультативних занять, вона обрала орган своєю спеціальністю в Національній музичній академії ім.Чайковського (клас проф. Г.В. Булибенко), також займалась фортепіано (викл. Л.О. Кас'яненко) та клавесина (викл. Н.В. Сікорська). Під час навчання в академії почала грати сольні концерти, брати участь в фестивалях та симпозіумах, грала з різноманітними хоровими колективами: «Мелодія», «Дзвіночок», «Веснівка», «Золоті Ворота» та ін.
Продовжила навчання в асистентурі-стажуванні (клас проф. Г.В. Булибенко). Брала участь у конкурсах: лауреат Національного конкурсу органних ансамблів (Дніпропетровськ, 2005 р.), лауреат V Міжнародного конкурсу органістів Валерія Кікти та ін.
Після закінчення навчання підвищувала свій професійний рівень на майстер-класах Х.Метцгера, Х.Герінга, М.Хандера ,В.Штокмаєра (Германія), К.Стембріджа, Л.Гієльмі (Італія), О.Ортемат (Франція) , М.Топоровського, Ю.Гембальського (Польща), Б.Візгерхофа (Голандія) та ін.
В 2012 році разом з Наталією Грановською (мецо-сопрано) здійснила запис компакт-диску. Мала концерти в багатьох містах України та за кордоном.
З 2012 року працює солісткою в Національній філармонії України. Грає з різними хоровими та симфонічним колективами, з солістами та ансамблями.