Михаїл Чичерін – колишній органіст Сумської обласної філармонії, Заслужений артист України, лауреат міжнародних конкурсів

Михаїл Чичерін народився в Санкт-Петербурзі. Закінчив музичну школу-десятирічку, потім Ленінградську консерваторію по классам органа (у профессора Ніни Оксентян) и фортепіиано (викладач Єлена Шишко), пізніше - аспірантуру при тій самій консерваторії. В органному залі Троїцького собору, де був встановлений концертний орган, Михайло Юрійович почав працювати від 1986 року, з 2007 року, після перенесення органа у філармонію, був штатним органістом Сумської обласної філармонії.
У 1988-89 р закінчив аспірантуру Ленінградської консерваторії (у проф. Ніни Оксентян). В 1989-90 роках прослухав майстер-класи у професора Лео Кремера (Німеччина). Концертував у всіх великих містах України, а також Росії, країнах Приалтики, Німеччині, Швейцарії, Фінляндії. Грав соло, з оркестрами, солістами. З 2002 року – Заслужений артист України.
11 грудня 2016 року у віці 60 років Михайло Чичерін пішов з життя. Він грав на органі у Сумській обласній філармонії 33 роки. У 2016 відзначив 35-річчя творчого життя. Органні концерти Михайла Чичеріна були заплановані на 14 та 25 грудня 2016 року.