Рудий Ігор (Одеса) ‒ органіст кафедрального собору св. Павла в Одесі, служитель церкви. Як церковний музикант володіє багатьма клавішними інструментами, такими як фісгармонія, акордеон, духові та електронні органи.
У 2014 році закінчив Волинське державне училище культури і мистецтв ім. І.Ф. Стравінського. У 2016 році закінчив Інститут мистецтв Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки у м. Луцьк.
У 2012-2019 роках працював церковним музикантом, граючи на фісгармонії «Lindholm» та електрооргані «Solina» у каплиці Христа Спасителя (Луцьк). У 2014 році був благословенний на служіння церковним органістом.
З 2019 року на запрошення єпископа Німецької євангелічно-лютеранської церкви України Серге Машевські займає посаду органіста кафедрального собору св. Павла в Одесі. Співпрацює з органісткою громади Веронікою Струк.
Також музично супроводжує церковні служби у храмі св. Катерини міста Дніпро. Бере участь у парафіяльних органних концертах в Одесі, організовує та проводить музично-демонстраційні екскурсії з органом. Пропагує орган як церковний музичний інструмент. Дає уроки гри на органі дітям шкільного віку.
Протягом усього студентського життя та до теперішнього часу Ігор Рудий активно розвиває та вдосконалює гру на органі. Брав участь у численних майстер-класах українських та зарубіжних музикантів. Грав літургічні твори та хоральні імпровізації у лютеранських храмах Німеччини та Польщі.