Станіслав Калінін - соліст Харківської обласної філармонії, органіст, піаніст-концертмейстер, клавесиніст, лауреат міжнародного конкурсу
Народився в 1976 році в Харкові. Музичну освіту здобув в Харківській середній спеціальній школі-інтернаті. Закінчив історико-теоретичний факультет Харківського державного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського (1998), другу вищу освіту за спеціальністю «орган» здобув у Національній музичній академії України (2008, клас професорки Г.В.Булибенко). Професійну майстерність удосконалював в магістратурі Санкт-Петербурзького державного університету (2008). Брав участь в різноманітних майстер-класах.
Лауреат Першої премії Міжнародного конкурсу ім. С.Прокоф'єва в номінації «камерно-інструментальний ансамбль» (2000), стипендіат Вагнерівського фестивалю в м. Байройт (Німеччина, 2002), неодноразово брав участь і був відзначений дипломами як кращий концертмейстер на міжнародних конкурсах в Угорщині (г.Варпалота), Росії ( Москва, Нижній Новгород), Білорусі (Мінськ), Україні(Київ, Львів, Запоріжжя, Ялта, Харків), на Міжнародному конкурсі ім. М.Лисенка (Київ, 2012) також отримав звання «Кращий концертмейстер конкурсу». У 2009р. був нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів України та Подякою Прем'єр-міністра України.
З 1999 року почав регулярно виступати з концертами як піаніст Харківської обласної філармонії, як органіст – з 2002. В 2006-2008 роках був художнім керівником Будинку органної та камерної музики Харківської обласної філармонії.
Активно концертує в Україні, Росії, Молдові, Польщі, Німеччині, Китаї (Великий Театр Ханчжоу, 2013), США (в т.ч. Національний Собор Вашингтона, 2015). У травні 2010 р брав участь у Фестивалі «Українська весна в Польщі» (м.Познань).
Виступає як соліст-органіст, клавесиніст і піаніст з симфонічними та камерними оркестрами, в ансамблі з видатними музикантами сучасності. За роки роботи в Харківській обласній філармонії С.Калінін зіграв понад 1200 концертів, в тому числі близько 100 різноманітних сольних програм. Концертні програми включають органну музику різних стилів, епох і національних шкіл. У співпраці з кандидатом музикознавства Наталією Антоновою підготував ряд тематичних циклів органних концертів, присвячених європейській органній культурі ХІІ - ХХІ століть. Автор власних перекладів інструментальної та вокальної музики для органа, в т.ч. опери В.Губаренка «Монологи Джульєтти».