Наталія Лендєл - піанистка, органістка, концертмейстер, м. Ужгород

Народилася в 1993 році в місті Ужгород. Музичну освіту здобувала в Дитячій музичній школі №1 ім.П.І. Чайковського по фортепіано в класі викладача Л.Л. Шапран. Органом почала займатися в класі заслуженної артистки України, викладача Н.Д. Висіч. За роки навчання неодноразово ставала лауреаткою та дипломанткою всеукраїнських та міжнародних конкурсів, серед них «Срібний Дзвін», міжнародний конкурс ім.А.Затіна, «Гран-прі Карпатського регіону» (в номінації "орган"), «ПентаTON» (в номінації "композиція") та ін. Продовжила навчання в музичному училищі ім. Д.Є. Задора по класу фортепіано у О.В. Туряниці та вдосконалення гри на органі. Під час навчання брала участь в концертах та фестивалях органної музики.
Вищу освіту здобувала в Львівській національній музичній академії ім. М.В. Лисенка у кандидата мистецтвознавства Н.І. Мартинової, пройшла курс органного факультативу від Haliciana Schola Cantorum у м.Львів, де відвідувала майстер-класи професорів Й.Труммера та ін. Неодноразово давала сольні концерти як органістка у Будинку органної музики та у концертних залах Львова та Ужгорода. Як піаністка брала участь у міжнародному фестивалі-конкурсі «Станкович ФЕСТ» (м.Свалява, 2018 р.), Всеукраїнському конкурсі піаністів ім.О. Криштальського (м.Львів, 2018 р.).
Спільно з органним майстром Шандором Шрайнером у 2018 році здійснила реставрацію духового органа у м.Чоп.
Веде активну концертну діяльність як солістка та концертмейстер в Ужгороді та інших містах. Працює в Ужгородській дитячій музичній школі, Ужгородському музичному коледжі ім. Д.Є. Задора, а також в Закарпатській обласній філармонії.