Світлана Позднишева - піаністка, органістка, клавесиністка, солістка Львівського органного залу.
Навчалась у Львівському державному музичному училищі та Львівській Раціональній музичній академії. У 2017 році закінчила асистентуру-стажування в класі доцента П.В. Довганя. Навчання гри на органі розпочала у класі Івана Духнича, вдосконалювала майстерність на майстер-класах в Утерах у Лоренцо Гієльмі. З 2013 року працює концертмейстером у Львівській Національній музичній академії. Брала участь у числених проектах Львівської філармонії у складі ансамблів та оркестрів. Виступала з концертами у багатьох містах України, Чехії, Польщі та Німеччини, брала участь у різноманітних фестивалях, таких як «Камерні Вечори в Академії», «Dzenzelivka Classical Week», «ЛюдкевичФест», «Pizzicato&Cantabile», Міжнародний органний фестиваль у Львові, «Bach Contemporary».
Основна сфера творчих зацікавлень С. Позднишевої – привернення слухацької уваги до маловідомого фортепіанного репертуару. У ньому простежуються дві основні лінії: перша – популяризація доробку забутих українських митців: В. Безкоровайного, Я. Ярославенка, Б. Дрималика, І. Левицького, Б. Кудрика, А. Рудницького та інших; друга – рідко виконувані фортепіанні твори ХХ-ХХІ століть, інтерпретація яких поєдналася з дослідницькою, пошуковою і просвітницькою роботою.
Світлана Позднишева виступає з сольними концертами, також у фортепіанному дуеті “Світлотінь” із Ольгою Стрілецькою, в камерних ансамблях, з оркестрами, проводить концерти-лекції, створює інтерактивні відеоуроки про клавішні інструменти («Історії родини Фортепіановичів»), організовує музичні та міжмистецькі події.