Ольга Олегівна Єфремова (Одеса) – органістка, викладач органного класу Національної музичної академії ім. Нежданової, дипломантка міжнародних конкурсів

Єфремова Ольга Олегівна народилася в Одесі в 1962 році. Після закінчення з відзнакою музичної школи № 1 м Одеси і восьми класів середньої загальноосвітньої школи вступила до Одеського музичного училища, яке закінчила з відзнакою в 1983 році за спеціальністю фортепіано. В тому ж році вступила до Одеської державної консерваторії імені А.В. Нежданової і в 1989 році закінчила її за двома спеціальностями: фортепіано (клас професора Е.Д. Коваленко) і орган (клас доцента В.Л. Рубахи). Отримала диплом з відзнакою і 6 кваліфікацій: концертний виконавець, викладач фортепіано, викладач органа, соліст-органіст, учасник камерного ансамблю, концертмейстер. Ще студенткою виступала з сольними концертами (фортепіано і орган), отримала іменні стипендії (імені Є.Г. Гілельса і К.Ф. Данькевича). На 4-ому курсі почала працювати в Одеській державній консерваторії на кафедрі хорового диригування. З 1990 року – викладач кафедри спеціального фортепіано.
Після закінчення консерваторії продовжувала навчання в асистентурі-стажуванні Ленінградської державної консерваторії імені Н.А. Римського-Корсакова в класі Заслуженої артистки Росії Н.І. Оксентян за фахом орган. З 1995 по 1996 рік стажувалася в консерваторії міста Куопіо під керівництвом професора Мікко Корхонена, де вивчала старовинну музику (орган, клавесин, клавікорд). З 1996 по 1998 рік навчалася в аспірантурі Вищої музичної школи в Штутгарті під керівництвом професора, доктора Людгера Ломана (Stuttgart, Musikhochschule, Kunstlerishe Aufbaustudium, KA). Під час навчання в Німеччині відвідувала майстер-класи знаменитих органістів сучасності: Л. Рогга, Д. Тіттерінгтона, І. Лауквіка, М. Радулеску, Н. Денбі, Б. Хааса та ін.
В 1998 році О. Єфремова удостоєна диплому Міжнародного конкурсу органістів в Удині (Італия), а в 2001 році стала дипломантом Міжнародного конкурсу органістів ім. Ф.Шуберта в Кремоліно (Овада, Італія).
З початку 1990 років органістка багато гастролювала в країнах Європи (Велика Британія, Фінляндія, Польща, Німеччина, Росія), а її гра сідчить про високу майстерність, досконалість фразування, значний арсенал виконавських засобів.