Анна Леоновна Мокрова (Луганськ) – органістка, солістка-інструменталістка Луганської обласної філармонії, Заслужена артистка України

 

Закінчила Київську державну консерваторію у 1980 році по класу органа у А.М. Котляревского. Працює в Луганскій областній філармонії з 1986 року. Проходила стажування на майстер-класах у провідних органістів Європи. Має широкий репертуар для проведення сольних концертів, концертів-монографій з творів видатних композиторів. Поєднує виконавчу роботу з музично-просвітницькою: організувала цикл тематичних концертів для школярів, молоді та студентів. З 1997 року виступає і як лектор-музикознавець з анотаціями в концертах академічного симфонічного оркестру філармонії.
Як органістка має відмінну мануальну та педальну техніку, вільно володіє мистецтвом регістровки для створення відповідної палітри творів різних епох. Вміння підбирати відповідний концертний репертуар дає можливість виконавиці мати популярність і визнання серед слухачів і шанувальників.
У серпні 2012 р. Указом Президента України Мокровій Г.Л. присвоєно почесне звання Заслуженої артистки України. У жовтні 2012 року отримала диплом "За високопрофесійний виступ" на V міжнародному фестивалі органної музики у м.Ужгород.