Тетяна Миколаївна Орлова (Біла Церква, Київ) – органістка, солістка Білоцерківського будинку органної та камерної музики, Заслужена артистка України

Тетяна Орлова народилась 17 червня 1963 року у місті Хуст Закарпатської області. У 1977 році зaкінчила Білоцерківську дитячу музичну школу № 1 за фахом фортепіано. З 1979 по 1983 piк навчалась в музичному училищі ім. М. Леонтовича в класі викладача В. З. Peмішевського (фортепіано).
В 1985 році вступила до Київської державної консерваторії ім. П.І. Чайковського, яку закінчила в 1990 році по класу професора Г.В. Булибенко та фортепіано по класу доцента Є.І. Вознесенської. Відвідала майстер-класи у видатних світових органістів: Лео Кремера (Німеччина), Фердінанда Клінди (Словаччина) та Іоханна Труммера (Австрія).
З 1990 року працює солісткою-органісткою Білоцерківського будинку органної та камерної музики.
За багаторічну працю та високі досягнення у виконавському мистецтві отримала звання лауреата молодіжної премії ім. М. Вінграновского (1994) та лауреата премії ім. І. Нечуя-Левицького (2006), відзнаку міського голови (2006), почесне звання Заслуженої артистки України (2007).
Концертний репертуар органістки складається з творів композиторів XV-XXI ст., вона активно гастролює, побувала з концертами в Австрії, Словаччині, Польщі, Литві, Латвії, країнах СНД та майже в ycix органних залах України.
Т. Орлова має два записаних CD, виступи на радіо та телебаченні, є учасником багатьох міжнародних фестивалів, веде активну просвітницьку діяльність серед молоді та юнацтва, виступаючи з лекціями-концертами. За роки роботи на посаді солістки Будинку органної та камерної музики органістка зіграла більше тисячі концертів, співпрацювала та продовжує працювати з видатними музикантами української культури: Б. Которовичем, В. Кожухарем, А. Власенком, В. Матюхіним, С. Добронравовою, композиторами Л. Дичко та B. Кирейко.