Панакова Тетяна Миколаївна (Івано-Франківськ) - парафіяльна органістка костьолу Христа Царя Всесвіту

 

Тетяна Панакова народилась в м.Івано-Франківську. Музичний шлях розпочала в дитячій музичній школі ім. М. Лисенка (клас фортепіано). Закінчила музичне училище ім. Д. Січинського та Інститут Мистецтв по класу фортепіано. Вдосконалює майстерність гри на органі в Інституті Богословських Наук у м. Городок, Хмельницької області на відділі сакральної музики.
Від 2009 року є парафіяльною органісткою при костьолі Христа Царя Всесвіту в Івано-Франківську: проводить недільні меси, святкові богослужіння та інші урочистості, в яких існує необхідність музичного супроводу. Також вона є регентом костьольного вокального октету.
Тетяна Панакова є ініціаторкою та організаторкою органних концертів в рідному місті з участю органа соло, а також в дуетах та ансамблях з іншими інструментами. У таких концертах звучать твори як класиків, так і сучасних композиторів.
В 2018 році вона започаткувала перший в Івано-Франківську органний фестиваль «Станіславська Осінь», в якому взяли участь провідні українські органісти. Слід відзначити значущість ініціатив Тетяни Панакової в популяризації органної духовної музики, виходячи із усвідомлення того, що орган в храмі Христа Царя є єдиним духовим органом в Івано-Франківській області.